Designed by ANONİMYA
Menu

HAKKIMIZDA

GEBOLLAR GİYİM VİZYONU

Gebollar giyim bünyesinde barındırdığı ve tekstil sektörünün bayan abiye giyim alanında hizmet veren SANFIORE markası ile vizyonu; en çok arzu edilen kadın giyim ürünlerini tasarlayan, modern kadının yaşam tarzına ilham veren lider bir marka olmaktır.

GEBOLLAR GİYİM MİSYONU

Uluslar ve kültürler arası paylaşımı Türkiye’den dünyanın en uç noktasına kadar devam ettirmek, modern kadının tarzına sürekli artan bir katkı sağlayarak yaşamın her anında tamamlayıcı bir unsur olarak var olmak, kaliteyi sunduğu tüm ürün, hizmet ve iş yapma şekillerinde tüketicinin tam memnuniyeti hedefi ile benimsemektedir.

KURUMSAL YAPI

1978 yılında ilk markası ŞİRİNLER hazır giyim imalat, toptancılık ve kısmi olarak perakende satış üzerine kurulmuştur. Grup marka portföyünde imalat ve toptan satışta SANFIORE bayan abiye giyim markasının yanısıra GULSAL VE GEBOLLAR giyim olarak ta perakende sektöründe hizmet vermektedir.

2008 yılında Bomonti ’de 560 metrekare alan ve 7 kat üzerine kurulu merkez binasına geçen GEBOLLAR GİYİM merkez binasında; yönetim, ürün geliştirme ve tasarım, pazarlama ve satış, muhasebe ve finans gibi operasyonel birimleri barındırmaktadır.

GEBOLLAR GİYİM, yapısındaki hızlı ve sürdürülebilir büyümeyi desteklemek üzere kurumsal anlamda yeniden yapılanmaktadır. Mevcut iç ve dış pazar, perakende satış ve fason üretim üzerine kurulu yapısının modern, tam rekabet ortamında başarı ile iş yönetebilen yeni profesyoneller ile zenginleştirmeye başlamıştır.